OPERA RESTAURANT

Sizleri, lezzet dolu bir dünya turuna çıkarmak için Opera Restoranımıza davet ediyoruz.
Opera Restoranımız, özenle seçilmiş malzemelerden hazırlanan zengin menüsüyle damak zevkinize hitap edecek. Şeflerimiz, dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sizin için bir araya getirerek, yaratıcı sunumlarıyla sizlere gastronomik bir deneyim yaşatacak.

Taze deniz ürünleri, en kaliteli etler, sebzeler ve baharatlar, lezzet dolu bir yemek deneyimi için özenle seçildi. Şaraplarımız, dünya çapında seçilmiş en iyi bağlardan gelen seçkin damlalarla tamamlanıyor.
Sizlere sunacağımız unutulmaz bir deneyim için sabırsızlanıyoruz.

TOPKAPI RESTAURANT

Sizlere en lezzetli ve çeşitli yemek deneyimini sunmak için gururla duyuruyoruz ki otelimizde açık büfe hizmeti sunmaktayız. Misafirlerimizin damak tadına uygun birçok seçenek sunan açık büfemizde, lezzetli yemeklerimizi rahat bir ortamda keyifle tüketebilirsiniz.

PUB KÜLTÜRÜ

Savoy Otel’de pub kültürünün kendine özgü benzersiz deneyimlerini yaşayacaksınız. Aynı zamanda 24 saat açık olan pubda içkinizi keyifle yudumlarken, maillerinize bakabilir, iş süreçlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

NARGİLE

Sizleri en rahatlatıcı ve keyifli bir konaklama deneyimi sunmak için gururla duyuruyoruz ki, otelimizde nargile keyfini yaşayabileceğiniz özel bir alanımız bulunmaktadır. Sizleri mistik ve eşsiz bir atmosferle saracak olan nargile salonumuzda, geleneksel ve modern nargile çeşitlerini deneyimleme fırsatını bulacaksınız.

ORTADOĞU VE DÜNYA MUTFAKLARI

Restoranımızın lüks ve görkemli ortamında, ortadoğu ve dünya mutfaklarının en lezzetli seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca özel olarak tasarlanmış bakır ızgarada deneyimli aşçılarımız tarafından pişirilen kebapların lezzetine doyamayacaksınız.