YENİLENEN KONFOR SENİ BEKLİYOR

18.000 m2’lik bir alanda kurulan ve 2.500 m2’lik terasa sahip Savoy Otel, seçkin konuklarının Türk misafirperverliğini deneyimleyeceksiniz. 110 lüks odası, 15 Exclusive, 2 King Süit’den oluşan Savoy Otel, size lüks ve konforlu bir konaklama sunmak üzere tasarlandı.

HER DETAYINDA KALİTE

Savoy Otel’e ilk ayak bastığınız andan itibaren kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz. Her detayı konforunuz ve mutluluğunuz düşünülerek planlanan hizmettlerin keyfini çıkarmanın zevkini yaşayacaksınız.

LÜKS TRANSFER HİZMETİ

Savoy Otel’in eşsiz deneyimini havaalanından itibaren size özel transfer hizmetimizle hissetmeye başlarsınız. Lüks donanıma sahip üst segment araçlarla transferiniz sağlanırken, güler yüzlü ve deneyimli personelimiz hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

TOPLANTI VE ORGANİZASYONLAR

Savoy Otel, teknolojik alt yapıya sahip birbirinden farklı büyüklükte ve ihtiyaçlarınıza özel toplantı salonları sunuyor. Toplantılarınızı istenilen kişi sayısında ve farklı katılımcı gruplarıyla rahatlıkla gerçekleştirken, Savoy Otel’in eşsiz misafirperverliğini yanınızda hissedersiniz.
Seyahat planlamasından, tercuman hizmetine, özel görüşmelerden akşam yemeğine kadar her türlü beklentiniz kusursuz şekilde planlanır ve karşılanır.

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’in evinin de bulunduğu, rüyaların ve huzurun adası Kıbrıs…
Savoy Otel’de, sıcak Akdeniz misafirperverliği ve mükemmel bir Akdeniz ikliminin hakim olduğu Kıbrıs’ta rüya gibi bir düğünle aşkınızı ölümsüzleştirin.